Hagyományok Háza

 

Programok

Programkereső:

-tól -ig

Összes programunk

 

2018. július 15. vasárnap – 2018. július 21. szombat

Forgószél és Garabonciás néprajzi tábor

Szajol

Hagyományok Háza

2018. július 16. hétfő – 2018. július 21. szombat

Határok Nélküli Néprajzi Főiskola

Békéscsaba

Népművészeti Egyesületek Szövetsége

2018. július 16. hétfő – 2018. július 21. szombat

Nemzetközi Fafaragó Találkozó

Békéscsaba

Népművészeti Egyesületek Szövetsége

2018. július 20. péntek – 2018. július 29. vasárnap

Hagyományok Háza FolkUdvar

Kapolcs

28. Művészetek Völgye

2018. július 23. hétfő – 2018. július 27. péntek

Fehérvári Bútorfestő Alkotótábor

Székesfehérvár

Népművészeti Egyesületek Szövetsége

2018. július 23. hétfő – 2018. július 27. péntek

Csángóföldiek gyermek- és ifjúsági kézműves tábora

Székesfehérvár

Népművészeti Egyesületek Szövetsége

2018. július 24. kedd – 2018. július 28. szombat

A Hagyományok Háza Tusványoson

Tusnádfürdő, Erdély

XXIX. Tusványos - Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor

2018. július 25. szerda – 2018. július 29. vasárnap

Fehérvári Csipkehét

Székesfehérvár

Népművészeti Egyesületek Szövetsége

2018. augusztus 2. csütörtök – 2018. augusztus 5. vasárnap

Hagyományok Háza Folkudvar

Méra, Erdély

Méra World Music Világzenei Csűrfesztivál

2018. augusztus 6. hétfő – 2018. augusztus 11. szombat

Tiszta forrásból - néptánctábor

Zsigárd, Szlovákia

Hagyományok Háza

2018. augusztus 11. szombat, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Megidézett Kárpátalja

Százhalombatta

XXV. Jubileumi Summerfest Nemzetközi Folklórfesztivál

2018. augusztus 12. vasárnap – 2018. augusztus 22. szerda

XXV. Summerfest- Százhalombatta

Százhalombatta

2018. augusztus 20. hétfő, 20:30

Magyar Állami Népi Együttes: Tánckánon - Hommage à Kodály Zoltán

Gyulai Várszínház, Tószínpad

Az előadás a Budapesti Tavaszi Fesztivál, a Hagyományok Háza és a Nemzeti Táncszínház közös produkciója

2018. augusztus 24. péntek

Magyar Állami Népi Együttes: Megidézett Kárpátalja

Kalocsa

Helyszín: Szabadtéri színpad

2018. augusztus 24. péntek – 2018. augusztus 26. vasárnap

Bőköz Fesztivál

Szaporca

2018. augusztus 25. szombat

Krutushka Fesztivál - Kazány

Oroszország

Fellépő zenekar: Tázló

2018. augusztus 25. szombat

Nights in Old Ljubljana Town

Ljubljana, Szlovénia

Fellépő zenekar: EtnoRom

2018. augusztus 27. hétfő – 2018. augusztus 31. péntek

Kézműves alkotóhét gyerekeknek

Magyar Népi Iparművészeti Múzeum, 1011 Budapest, Fő u 6.

Az alkotóhét díja: 17 000 Ft/fő

2018. augusztus 30. csütörtök

Pannonica Folk Festival

Lengyelország

Fellépő zenekar: Babra

2018. szeptember 1. szombat

Települési értéknapok

Iszkáz

Nemzeti Művelődési Intézet

2018. szeptember 8. szombat, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Naplegenda

Müpa

A Nemzeti Táncszínház szervezésében

2018. szeptember 11. kedd

Magyar Állami Népi Együttes: Magyar rapszódia

a Hungária Koncert szervezésében

2018. szeptember 15. szombat, 10:00 – 16:00

Kártyaszövés haladóknak

Magyar Népi Iparművészeti Múzeum, 1011 Budapest, Fő u 6.

 A kurzus díja: 3 500 Ft/fő

2018. szeptember 16. vasárnap, 18:00

Magyar Állami Népi Együttes: Megidézett Kárpátok - alkalmi válogatott műsor

Martonvásár

a Magyar Népdal Napja rendezvénysorozat, V4 Nap

2018. szeptember 21. péntek, 15:00

Magyar Állami Népi Együttes: Tánckánon - Hommage à Kodály Zoltán

Dél-után bérlet

2018. szeptember 21. péntek, 16:00 – 2018. szeptember 23. vasárnap, 15:00

Táskaszerkesztés, tárgytervezés. modellezés

Magyar Népi Iparművészeti Múzeum, 1011 Budapest, Fő u 6.

Részvételi díj: 14 000 Ft/fő

2018. szeptember 21. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Tánckánon - Hommage à Kodály Zoltán

Táncról táncra szabadbérlet

2018. szeptember 22. szombat, 17:00

Méhkerék táncai

Almárium sorozat

2018. szeptember 28. péntek, 16:00 – 19:30

Növényi tintakészítés és tollfaragás Kemendi Ágnessel

Magyar Népi Iparművészeti Múzeum, 1011 Budapest, Fő u 6.

A foglalkozás díja: 3600 Ft/fő

2018. október 2. kedd

Magyar Állami Népi Együttes: Magyar rapszódia

a Hungária Koncert szervezésében

2018. október 6. szombat – 2018. október 19. péntek

Nyílt napok a Design hét keretében

Magyar Népi Iparművészeti Múzeum, 1011 Budapest, Fő u 6.

2018. október 7. vasárnap, 19:30

Bartókék Bécsben - Katonadalok, 1918

Zeneakadémia, 1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 8.

Jegyár: 1 900 Ft

online jegyvásárlás

2018. október 12. péntek, 15:00

Magyar Állami Népi Együttes: Mátyás király Budapesten

Dél-után bérlet

2018. október 12. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Mátyás király Budapesten

Táncról táncra szabadbérlet

2018. október 31. szerda, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Liszt-mozaikok

Müpa

BEMUTATÓ

A bemutató a Müpa, a Hagyományok Háza – Magyar Állami Népi Együttes és a Nemzeti Táncszínház együttműködésében valósul meg.

2018. november 9. péntek

Magyar Állami Népi Együttes: Tánckánon - Hommage à Kodály Zoltán

Sepsiszentgyörgy, Románia

Helyszín: Tamási Áron Színház 

XXX. Népzene- és Néptánctalálkozó

Az előadás a Budapesti Tavaszi Fesztivál, a Hagyományok Háza és a Nemzeti Táncszínház közös produkciója

2018. november 10. szombat

Magyar Állami Népi Együttes: Megidézett Kárpátalja

Sepsiszentgyörgy, Románia

Helyszín: Sepsi Aréna

XXX. Népzene- és Néptánctalálkozó

2018. november 14. szerda, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Liszt-mozaikok

Müpa

Az előadás a Müpa, a Hagyományok Háza – Magyar Állami Népi Együttes és a Nemzeti Táncszínház együttműködésében valósul meg

Nemzeti Táncszínház szervezés

2018. november 16. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Naplegenda

Táncról táncra szabadbérlet

2018. november 30. péntek, 15:00

Magyar Állami Népi Együttes: Az örök Kalotaszeg

Dél-után bérlet

2018. november 30. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Az örök Kalotaszeg

Táncról táncra szabadbérlet

2019. január 6. vasárnap, 19:30

Újév-köszöntő

Müpa

Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

2019. január 11. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Liszt-mozaikok

Müpa

Az előadás a Müpa, a Hagyományok Háza – Magyar Állami Népi Együttes és a Nemzeti Táncszínház együttműködésében valósul meg

Nemzeti Táncszínház szervezés

2019. február 1. péntek, 15:00

Magyar Állami Népi Együttes: Megidézett Kárpátalja

Dél-után bérlet

2019. február 1. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Megidézett Kárpátalja

Táncról táncra szabadbérlet

2019. február 22. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Tánckánon - Hommage à Kodály Zoltán

Táncról táncra szabadbérlet

2019. február 23. szombat, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Tánckánon - Hommage à Kodály Zoltán

Táncról táncra szabadbérlet

2019. március 9. szombat, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Liszt-mozaikok

Müpa

Az előadás a Müpa, a Hagyományok Háza – Magyar Állami Népi Együttes és a Nemzeti Táncszínház együttműködésében valósul meg

Nemzeti Táncszínház szervezés

2019. március 22. péntek, 15:00

Magyar Állami Népi Együttes: Aranyba táncolva

Dél-után bérlet

2019. március 22. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Aranyba táncolva

Táncról táncra szabadbérlet

2019. március 29. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Apám ablakából az ég

Táncról táncra szabadbérlet

2019. május 17. péntek, 15:00

Magyar Állami Népi Együttes: Szarvasének

Dél-után bérlet

2019. május 17. péntek, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Szarvasének

Táncról táncra szabadbérlet

2019. május 18. szombat, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Szarvasének

Táncról táncra szabadbérlet

2019. május 21. kedd, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Liszt-mozaikok

Müpa

Az előadás a Müpa, a Hagyományok Háza – Magyar Állami Népi Együttes és a Nemzeti Táncszínház együttműködésében valósul meg

Nemzeti Táncszínház szervezés

2019. június 1. szombat, 19:00

Magyar Állami Népi Együttes: Földön apám fia volnék

Táncról táncra szabadbérlet